Priznám sa, že keď ma Zuzka oslovila, aby som jej pomohla zohnať bábiky, neváhala som. O to viac, že nešlo o bábiky pre mňa zvyčajné. Zuzka ma totiž poprosila o Maleficent. Že som zistila, že ich je asi tak 5 druhov, je jedna vec. Druhá, že som bola nehorázne zvedavá. Bábika ma uchvátila na prvý pohľad. Žiaľ fotky nie sú veľmi dobré, nakoľko bábika prišla ku mne v období dažďov a fotila som ju samozrejme cez krabičku. Fotky u šťastnej majiteľky nájdete tu

Bábika je veľmi krásne spracovaná a myslím, že na filmovú predlohu sa neskutočné podobá.

Maleficent bola prekrásna mladá žena s čistým srdcom až kým nezažila nemilostrdnú zradu. Strdce jej skamenelo a vyslovila kliatbu na nového kráľovského potomka. Auroru. Len aby si uvedomila, že Aurora môže byť kľúčom k mieru v kráľovstve…a k jej vlastnému šťastiu




Rozlúčková fotka a po nej už bábika išla k svojej majiteľke

Videla som ju už u Zuzky, je úžasné. Tieto bábiky má Disney veľmi premakané, sú luxusné a detailne spracované. Si šikovná, že si ju dokázala kúpiť za celkom slušnú cenu.
[1]: Je perfektná
No dostala som od Zuzky dobrý typ, potom už to bolo len na tom doniesť ju na SVK
Šikovné sú tie moje kolegynky, že si vyňuchajú svoje vytúžené bábiky v super cenách
Ešte keby mne niekto vyňuchal Basics Lou pod 100 dolárov 
[2]: Wau, tak za Basic Lou na Ebay pýtajú vyše 100 dolárov? VeĎ za to si už môžem kúpiť aj nejakú dobrú IT bábiku.
[3]: Momentálne najlacnejšia, o ktorej viem, je za 115€ z Belgicka…no za takú cenu si môžem kúpiť už kde čo…
[4]: Tak to hej, za takú sumu si môžem kúpiť plno iných Matteliek alebo investovať a zmeniť niečo v byte a pod…
[5]: Asi tak nejak, hoci moja vysnívaná Mermaid je ešte o stovku drahšia

[6]: Tak Mermaid by som aj ja brala.
A najmä rôzne celebritné bábiky. 
[7]:
No to aj ja, ale tie ceny
Budem asi vďačná aj za Lou 
[8]: Vieš ja mám taký mega zberateľský sen. Chcem mať sklené vitríny, kde by som mala moje všetky Basic Barbieny a celebritné Barbieny ako sú Grace Kelly Sinatra, Marilyn Monroe, Elvis Presley, Cher,Scarlet a Rhetta, Elizabeth Taylor a pod.
Moc krásná panenka, gratuluji její majitelce. Zaujala mě detailní malba v obličeji a celkově zpracování postavičky, těším se na příběhy s touto panenkou, budou jistě zajímavé.
A já ti za ní Verunko hrozně moc děkuju, bez tebe bych ji neměla.
Disney jsou moje velká láska. Škoda, že se tyhle panenky nedají u nás koupit, ty co jsou v hračkárnách,to nejsou ty pravé. Čekám jen na pořádný sníh abych mohla fotit Frozen, takže můj nový začátek bude v pohádce.

[9]: O sklenených vitrínach snívam aj ja, to sa priznám bez ničoho. Predstavujem si to u seba doma ako v Dollslande
[10]: Je úžasná, mňa dostala jej podoba s filmovou predlohou
Tá je neskutočná
[11]: Niet za čo Zuzinka, ja ĎAKUJEM tebe, že som mala možnosť stretnúť sa s Disney bábikou. Bol to veľký zážitok. Veľmi sa teším na tvoje fotky Frozen. Tú rozprávku milujem
Úchvatne vypracovaná bábika. Ale ešte úchvatnejšia je rozprávka. Nielenže mi je tématicky Zlobilka blízka, ale celkovo príbeh, pri ktorom som si poplakala…
Tá rozprávka je udalosť v mojom živote
Ináč, som videla Maleficent bábiku aj na modromkoníkovi. Len neviem, či je predávajúca overená.
[15]: Je naozaj krásna
Rozprávku som ešte nevidela, Angelina ma od nej trochu odrádza, aby som sa priznala.
No ja už moc nestíham sledovať naše bazáre, okrem toho, tých Maleficent je dosť veľa, jedna sa na túto aj podobá a toto bol nákup ešte niekedy minulý rok na jar, takže asi tak
To je super, že jsi Zuzce pomohla panenku sehnat, jsi prostě zlato!
Je to moc zajímavá panenka a opravdu se jí podařilo zvěčnit náramně, ta podoba je super
Je dokonalá, naozaj sa podobá na filmovú predlohu, tvárou síce nie na 100 %, ale doplnkami , oblečením a ostatným určite áno
Jako živá
[17]: Ďakujem, no bolo to pre mňa veľmi zaujímavé, nakoľko takúto bábiku som ešte nemala v ruke ani v škatuli.
Jej podoba mi príde fakt vypracovaná
[18]:
Mne sa podobá aj do tváre, ale na druhej strane, rozprávku som nevidela
[19]: že jo?
Škoda, že nemá vlasy. 🙁 Ale je rozhodne krajšia ako od Jaks Pacific.:)
[23]: No vieš, že to mi vôbec neprišlo doteraz?
Mne sa páčila, bola taká iná ako Barbie 
Zuzka musela mít velkou radost, myslím, že ona jediná mezi námi vlastní i tyto netradiční panenky. Je skutečně krásně propracovaná a charismatická!
[25]:
Myslím, že áno a ja s ňou
Zuzka má určite prekrásne poklady (z času na čas sa totiž o nich v mailoch zmieni). Je mi veľmi ľúto, že popri práci nemá na blog veľmi čas, dúfam, že sa to čoskoro zlepší 

Maleficent je úžasná, až mi bolo ľúto, že som ju nemohla vybaliť a trošku si ju omakať
Ja bych ji brala !
[27]: To verím