20 Comments

  1. Krásne oblečenie, Janka je na toto veľmi šikovná, hlavne sa mi páči suknička :-) a Audrey v tom vyzerá úžasne :-)

  2. Hezoučké, oblečení Audrey sluší. Suknička má i kožený páseček, Janička je šikovná. Oblečení od ní sice ještě žádné nemám, ale její stránky si ráda prohlížím.

  3. Tento elegantný biznis outfit Audrey veľmi pristane. :-) Janka šije fantasticky, ani som nevedela, že aj ty máš od nej nejaké kúsky. :-)

  4. [6]: Ďakujem veľmi pekne Mary :-) Janka šije naozaj krásne, tento kompletík mám už od počiatkov zbierania a s hanbou priznávam, že už si poriadne ani nepamätám, ako som k Janke došla, no každopádne som za ňu veľmi vďačná.

  5. Parádní, Janička šije úžasný oblečky pro panenky. :-) A tenhle komplet nemá chybu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *