20 Comments

  1. [1]: To vieš, že áno, však si videla, akú radosť mi urobili tie od teba, už ich mám tiež nafotené, tak čoskoro hádam článoček :-)

  2. Sú krásne, pohľadnice vždy urobia radosť adresátovi. :-) Terka/Lily Fashion urobila aj mne v rovnakom štýle. Tiež mám ju nafotenú. :-)

  3. Jé děvčata děkuju že se vám moje příníčko líbilo. Nápad s fotografií byl můj, ale ten zbytek udělala moje švagrová. Je na tvoření přániček hrozně šikovná.

  4. Krásné pohlednice. Papírové překvapení ve schránce vždy udělá větší radost než virtuální obrázek v mailu.

  5. [15]:Ďakujem :-) Tak to je pravda, ja som taký ťuťmáčik, že ja sa tým reálnym vždy veľmi potešim :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *