Vymenené Silky

Ahojte Usmívající se po krátkom čase som tu zase, keďže posledný článok bol zo zálohy, ale tento už regulérne tvorím o 7mej ráno pred prácou (po nej totiž už akosi nie je energia Smějící se). Nápad na toto fotenie vznikol už pri fotení „nóbl zberateľky“, takže som dievčatá vo vymenených šatách mala skoro celé leto, ale fotky vznikli teraz nedávno pri fotení Ydali.

14 Comments

  1. Ony jsou holky docela podobné typy, takže jim to moooc sluší i ve vyměněných šatech ;-)

  2. Mermaid sa mi páči viacej pri tejto výmene. No, obe krásne najviac vo svojich origoš outfitoch. :-)

  3. To je paráda a krásné focení jak jim to sluší. Tyhle panenky jsou fakt úžasný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *